Gaziantep Üniversitesi Randevu, GAÜN Tıp Fakültesi Hastanesi Online Randevu

Gaziantep Üniversitesi Hastanesi Online Randevu, Gaziantep Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma. Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Hastanesi Randevu. Gaziantep Üniversitesi Onkoloji Hastanesi Randevu, Gaziantep Üniversitesi Diş Hastanesi Randevu, Gaziantep Üniversitesi Hastanesi Randevu Telefonu. Gaziantep Üniversitesi Tahlil Sonuçları.

GAZİANTEP TIP RANDEVU AL

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ ŞAHİNBEY ARAŞTIRMA ve UYGULAMA HASTANESİ
RANDEVU TELEFONU: 0342 360 60 60
İNTERNETTEN ONLİNE RANDEVU ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ


GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ ONKOLOJİ HASTANESİ
RANDEVU TELEFONU : 0342 472 07 10
ONLİNE RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ


GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ
TELEFON İLE RANDEVU: 0342 360 96 00
ONLİNE RANDEVU ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Hastalarımızın dikkatine öğretim üyesi randevularımız sadece web(online) ve telefon uygulama sistemi üzerinden alınmaktadır.

ÖĞRETİM ÜYESİ HOCA RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ

Özel Öğretim Üyesi Randevulu Hastaların Dikkatine;

Randevu alan hastalar işlem akışının daha sağlıklı bir şekilde olabilmesi için muayene saatinden 45 dakika önce randevu aldığı poliklinik bölümünde hazır bulunması gerekmektedir.

Randevu alan hastalarımızın; dışarıda çektirmiş olduğu film, mr, bt vs, cd mevcut ise poliklinik girişte bulunan Arşiv Birimi’nden mevcut cd’lerini muayene öncesi sisteme yükletmeleri gerekmektedir.

Randevu almak isteyen hastalarımız randevu alırken; TC kimlik numaralarını ve telefon numaralarını belirtmek durumundadırlar.

Öğretim üyeleri tarafından randevu iptali durumunda hastalarımızın mağdur olmamaları için poliklinik bölüm sekreteri tarafından muayene saati öncesi, hastalarımız randevu alırken belirtmiş olduğu telefon numarasından aranarak bilgi verilmektedir.

Gaziantep Üniversitesi Hastanesinde muayene olmak için internetten online randevu alabilirsiniz.

Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Online Randevu

Gaziantep Üniversitesi Hastanesi röntgen ve laboratuvar tahlil sonuçlarını internetten online alabilirsiniz

Gaziantep Üniversitesi Hastanesi Laboratuvar Sonuçları için TIKLAYINIZ

Gaziantep Üniversitesi Hastanesi İletişim Bilgileri: Gaziantep Üniversitesi Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri.

ADRES: Beştepe Mah. 104031 Nolu Cad. No:15 27100 Şahinbey Gaziantep

TELEFON: 0.342.472 07 10-11-12-13-14

FAX: 0.342.472 07 18

(Visited 128.379 times, 39 visits today)

9 yorum

  1. Ben böyle aptal bı sistem görmedim. Lan hiç mi beş para etmez. Nasıl bı tıp fakültesi. Giriş yapılmıyor randevu desen alınmıyor. Allah belanızı versin.

  2. allhim nasil bir hastene biturlu randuvi alamiyoruz ne ise yariyorsnz yaziklar olsn bu hastaneye

  3. İnanılmaz kötü bir sistem kesinlikle ulaşılamıyor bu nasıl üniversite bu nasıl hastane

  4. Hastam Cumali Yücel’in durumu acil kemik tümörü tanısı muhtemel fakat hala doktora ulaşamıyoruz cuma günü konseye sokacağız dediler hala haber yok ayağı şişti artık sıvı geliyor acile gittik dogal olarak bugün grev var pansuman dahi yapamayız cevabını aldık insan hayatı bu kadar ucuzmu ortopedi den hocadan randevu almak istiyoruz ne mümkün imkansız Hastamın geç kalınmasından dolayı dogacak riski kesinlikle sağlık bakanlığına taşıyorum çünkü bu kadar hayat memak meselesine müdahale edilememesi çok kötü ve sorumluluk hastaneye aittir bilgilerinize…

  5. Sayın yetkililer nasıl bir sisteminiz var bulunduğum günden 15 gün sonraya gün almak istiyorum alamıyorum. Herkes bu sisteminizden şikayetçi

  6. Randövü alamayız çünkü biz bu ülkenin vatandaşı değiliz durum onu gösteriyor belki 1 2 sene sonra randövü alırız mezara girmessek tabi

  7. 3aydir randevu alamıyorum bu ne saçmalık şu mübarek günde sizi Allah a havale ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.