Eşrefpaşa Hastanesi e Randevu Alma

Eşrefpaşa Hastanesi e Randevu Alma. İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi Online randevu sisteminden Eşrefpaşa merkez hastane ve semt polikliniklerinden  Çocuk sağlığı ve hastalıkları, Fiziksel tedavi ve rehabilitasyon, Göğüs hastalıkları, Göz hastalıkları, İç hastalıklar, Kadın hastalıkları, Nöroloji, Psikiyatri ve Üroloji branşlarından ve diğer bölümlerden aşağıdaki linki tıklayarak Randevu Alabilirsiniz.

EŞREFPAŞA HASTANESİ ONLİNE RANDEVU AL

Randevu almak için T.C. kimlik numaranızı, cep telefonu numaranızı ve ekranda belirtilen güvenlik kodunu yazarak giriş yapabilirsiniz. Dilediğiniz hekim ve branş için randevu alabilirsiniz. Ayrıca tahlil sonuçlarınızı sorgulayabilirsiniz. Eşrefpaşa e randevu, Eşrefpaşa e sonuç

Eşrefpaşa Hastanesinden aldığınız randevuya gidemeyecek iseniz randevunuzu iptal etmeyi unutmayınız. Neden? İptal edilmeyen randevunun size zararı 90 gün içinde iki veya daha fazla sayıda poliklinik randevusuna gelmeyenlerin, gelmediği son randevu tarihinden itibaren 90 gün boyunca randevu alması engellenmiştir.

EŞREFPAŞA HASTANESİ LABORATUVAR, RADYOLOJİ VE PATOLOJİ SONUÇLARI
Laboratuvar sonuçlarını görmek için aşağıdaki linki tıklayarak Eşrefpaşa Hastanesi , hastane tarafından sizlere verilen sonuç alma kartı ya da hasta yönlendirme formu üzerindeki barkod etiketinde yazılı T.C. Kimlik numaranızı , Hasta Numaranızı ve resimde bulunan “Güvenlik Kodunu” yazdıktan sonra “Giriş Yap” butonuna basınız. Sonuç görme ekranına giriş yapamıyorsanız lütfen hastanemizle iletişime geçiniz.

Eşrefpaşa Hastanesi Tahlil Sonuçları İçin Tıklayınız

Eşrefpaşa Hastanesi veya Semt Polikliniklerinden Randevu alabilmeniz için öncelikle aşağıda kısa yolunu verdiğimiz linki tıklayarak  Eşrefpaşa Hastanesi Online Randevu Sistemine giriş yapmalısınız. Açılan sayfada belirtilen alanlara T.C. kimlik numaranızı,  cep telefonu numaranızı ve ekranda belirtilen güvenlik kodunu yazarak giriş yapabilirsiniz.


Eşrefpaşa Hastanesinde hangi doktordan veya hangi branştan randu alacaksınızı? Eşrefpaşa hastanesinde görev yapan tüm doktorların isim listesini aşağıdaki kısa yol linkini tıklayarak hastan web anasayfasına ulaşabilir “Doktorlarımız” menüsünü tıklayarak ulaşabilirsiniz

Eşrefpaşa Hastanesi Doktorları


 

Eşrefpaşa Hastanesi doktor çalışma listesine aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz. Eşrefpaşa Hastanesi Günlük, Haftalık ve Aylık Hekim Çalışma çizelgesine bakarak randevu almak istediğiniz hekimin çalışma programını örenebilirsiniz.

Eşrefpaşa Doktor Çalışma Listesi


Eşrefpaşa Belediye Hastanesi Telefon, Adres ve İletişim:

Adres: Gaziler caddesi No: 315 İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi Yenişehir/İZMİR
Telefon: 0232 293 80 00
0232 293 86 80
esrefpasa@izmir.bel.tr

 

(Visited 447 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir