Mhrs Randevu Tel, Hastane Randevu Tel, Aşı Randevu Tel

Mhrs Randevu Tel. Hastane Randevu Tel. Aşı Randevu Tel. Randevu Telefonu kaç? Hastane Randevu Telefonu Kaç? Aşı Randevu Telefonu Kaç? Mhrs randevu alma numarası. Hastane randevu numarası, aşı randevu numarası.

MHRS ALO 182 ÇAĞRI MERKEZİ telefon ile bağlandığınız canlı operatörler tarafından mhrs randevu, randevu, aşı randevu alabilirsiniz. ALO 182 çağrı merkezi, 7 gün 24 saat hizmette.

MHRS üzerinden randevu alabilmek için , mhrs hastane randevu için, diş hastanesi mhrs randevu için, aile hekimi mhrs randevu için ve en son uygulamaya konulan covid 19 aşı randevu için ALO 182 hattını arayarak operatörlerimizden destek alabilirsiniz.

Sağlık Bakanlığına bağlı hastaneler ve ağız ve diş sağlığı merkezlerine sabah saat 07:00’ye kadar aynı gün içerisine, 07:00’den sonra ise en erken 1, en geç 15 gün sonrasına randevu oluşturabilirsiniz.

Aile hekimlerinden de aynı güne (en erken iki saat sonrasına) , en geç 15 gün sonrasına randevu alınabilmektedir.

Saat ve poliklinikler farklı olmak kaydıyla aynı güne kurum başına en fazla iki randevu alınabilmektedir.

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.

Herhangi bir nedenle almış olduğunuz randevunuza gidememeniz durumunda muayene katkı payı ödemezsiniz. Başka vatandaşlarımızın muayene haklarına engel olmamak adına lütfen gidemeyeceğiniz randevularınızı iptal ediniz. Randevu iptal işlemi randevudan 60 dakika öncesine kadar yapılabilmektedir.

Hastaneden randevu almak ücretli midir?

Hastane randevu telefonu ALO 182 MHRS ücreti, ALO 182 randevu hattı acil aramalar kapsamında değildir. Ancak ücretlidir. Hem sabit hem de cep telefonlarından 182’yi aramak, ücretleri sabit hatlarda da uygulanır.

Sağlık Bakanlığına bağlı tüm sağlık kurum ve kuruluşlarına muayene randevu hizmeti sunan Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS), gelişmiş teknolojiler ışığında yenilenmeye ve hizmet kalitesini artırmaya devam ediyor.

2010 yılından bu yana tüm Türkiye’ye kesintisiz hizmet veren MHRS, randevulara artan talebe karşılık yeni bir uygulamayı daha hayata geçirdi. MHRS’de yoğunlaşan talebe cevap vermek, randevuları hatırlatarak MHRS kolaylığından yararlanma oranını yükseltmek ve gerekli durumda iptalini gerçekleştirerek muayene saatlerini tekrar randevuya açmak için randevu tarihinden 1 gün önce vatandaşlara tercihine göre SMS ve sesli arama ile randevu hatırlatma/iptal servislerini hayata geçirdi. Böylece, gidemeyeceği muayene randevularının iptalini gerçekleştiren vatandaşlar diğer vatandaşların MHRS’ den faydalanmasına katkı sağlayacak.

(Visited 94 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir