Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Mhrs Aşı Randevu Al

İstanbul Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi MHRS Randevu

İstanbul Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi kapsamında randevu alınabilmektedir. MHRS Giriş, MHRS Üyelik, MHRS İptal,   MHRS Sorgulama, Hastane Randevu alma, Hastane randevu iptal İşlemlerini aşağıdaki linki tıklayarak yapabilirsiniz.

Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Online Randevu, Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma. Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu. Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu telefonu kaç? Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Telefonu numarası. Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu İptali. Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktor Randevu Al

MHRS Randevu, Doktor Çalışma Listesi ve Tahlil Sonuç, Röntgen Sonuç, Hastane Adres, Hastane Telefon, Hastane İletişim  Bilgileri. Merkezi Hekim Randevu Sistemi Giriş, MHRS online randevu işlemleri, laboratuvar sonuçları, röntgen sonuçları ve hasta muayene rehberi gibi ihtiyacınız olan tüm bölümlere ulaşabilirsiniz.

İstanbul Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi MHRS Randevu İçin Tıklayınız

Nasıl Randevu Alınır

ALO 182 aranarak;

 • Ev, is, ankesör ve cep telefonlarından 182 numaralı Sağlık Bakanlığı Hekim Randevu Merkezi aranır.
 • 182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana (canlı operatör) randevu talebinde bulunulan vatandaşın T.C. Kimlik Numarası verilir. Asistan vatandaş bilgilerini doğrular.
 • Vatandaş randevu talebinde bulunduğu hastane, poliklinik ve hekim bilgilerinden en azından hangi polikliniğe gideceğini asistana bildirdikten sonra, asistan uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa iletir.
 • Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.

Web’den;

 • Vatandaşlar, internetten Online Randevu Sistemi aracılığıyla da randevu alabilmektedir.
 • Vatandaşlar, randevu almak istedikleri Merkezi Hekim Randevu Sistemi kapsamında olan hastanelerin internet sitelerindeki Online Randevu linkine basarak, Vatandaş Giriş ekranından kayıt oluşturup randevu alabilmektedir.

Randevu Nasıl İptal Edilir?

ALO 182 aranarak;

 • Ev, is, ankesör ve cep telefonlarından 182 numaralı Sağlık Bakanlığı Hekim Randevu Merkezi aranır. Bu arama randevu zamanından en az 80 dakika önce yapılmalıdır.
 • 182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana randevu talebinde bulunulan vatandaşın T.C. Kimlik Numarası verilir. Asistan vatandaş bilgilerini doğrular.
 • Vatandaş iptalini istediği randevusunun, tarih ve zamanını asistana iletir. Asistan tarafından ilgili randevu iptal edilir.

Web’den;

 • Hekim Randevu Merkezi Online Randevu ekranına T.C. Kimlik Numarası ve şifre ile giriş yapılmalıdır.
 • Randevu Geçmişi kısmına tıklayarak alınmış olunan tüm randevu bilgilerine erişilir ve Randevu iptal işlemi bu kısımdan yapılır.
 • Randevu iptali için Randevu iptal kısmına tıklayarak randevu iptal edilir.

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.


İstanbul Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil / Röntgen Sonuçları

İstanbul Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Tahlil Sonuçları, MHRS Tahlil Sonuçları, MHRS Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister randevulu hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tüm tahlil sonuçlarını online olarak aşağıdaki linkten öğrenebilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Laboratuvar Sonuçları:

İstanbul Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Örnek numarasının girilmesi zorunludur! T.C. Kimlik numarası ile birlikte Ad Soyad veya Örnek No veya Dosya No veya Protokol No girilmesi zorunludur.

Radyoloji Sonuçları:

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

İstanbul Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Röntgen Sonuçları İçin Tıklayınız


İstanbul Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

İstanbul Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktor çalışma listesi linkini tıklayarak poliklinikte görevli doktorlar ve nöbetçi doktorlar çalışma planına ulaşabilirsiniz. Böylelikle Hekim çalışma cetveli muayene olacağınız hekime kolay ulaşmış olacaksınız.

İstanbul Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız

Dikkat!!!

POLİKLİNİK BAŞLAMA SAATİ POLİKLİNİK BİTİŞ SAATİ POLİKLİNİK BAŞLAMA SAATİ POLİKLİNİK BİTİŞ SAATİ
08:00 12:00 13:00 17:00
POLİKLİNİK ÇALIŞMA SAATLERİ

Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
HASTA ZİYARETİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR;
Yoğun bakım ünitelerine ziyaret için, Yoğun Bakım Hasta Bilgilendirme talimatlarına görehareket edilir.
Nezle, soğuk algınlığı gibi bulaşıcı hastalığı olanlar hasta ziyareti yapmamalıdır.
12 yaş altı çocukların ziyarete getirilmesi yasaktır.
Ziyaretler 15 dakikayı aşmamalıdır.
Aynı anda hastanız için ikiden fazla ziyaretçi kabul edilmemektedir.
Refakatçi değişiklikleri 08:00 – 20:00 saatleri arasında yapılmaktadır. Belirtilen saat dışında refakatçi değişikliği yapılamayacaktır.

Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

POLİKLİNİK MUAYENE SÜRECİ

Hastanemizde muayene olmak isteyen hastalar Merkezi Hastane Randevu Sisteminden (182 numaralı telefon) ve internet aracılığıyla randevu alabilmektedirler. Acil durumlar haricinde randevusuz hasta muayene edilmemektedir. Randevu saatinde gelen hasta kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra ilgili poliklinikte randevu saatine uygun olarak muayene edilmektedirler. Muayene sonrasında doktor tarafından istenen tetkik ve tahlillerden bazıları aynı gün yapılabilmekte ancak eko, efor gibi tetkikler için randevu verilmektedir.  Yatışı gereken hastaların yatış işlemi yine banko görevlileri tarafından yapılmakta servise bağlantı kurulması ve yatak ayarlama işlemleri için de hasta yatış prosedürüne uygun olarak yatış memuruna hasta yönlendirilmekte ve yatış işlemi gerçekleşmektedir.

SOSYAL GÜVENCESİ OLUP OLMAMA DURUMUNA GÖRE YAPILAN İŞLEMLER

Sosyal Güvenlik Mensubu Hastalar

Sosyal güvenlik kurumu mensubu hastaların TC kimlik numaraları ile provizyon sorgulanır.

 Hastaya ait provizyon alınır. Ve hasta için bir gss takip no’ su alınır.

Sosyal Güvencesi Olmayan Hastalar

 1. Sosyal güvencesi olmayıp ödeme gücü bulunmayan hastanemize başvuran hastalar ücretli statüsü ile hastanemize kabul edilir. Ancak özellikli (18 yaş altı, bimekan, acil gibi) hastalar için uygulama SGK nın ilgili hükümlerince yapılmaktadır.
 2. Hastanemize başvuran ve ödeme gücü ve sosyal güvencesi olmayan hastalar ilk muayeneden sonra yatmaları halinde hastanemizden aldıkları “İLGİLİ MAKAMA” yazısı ile bağlı bulundukları kaymakamlığa başvururlar. (Bu işlemler acil yatan hastaların yakınları varsa yakınları tarafından eğer yakını yoksa hastanemizin sosyal hizmet uzmanı ile sevk evrağı hizmetleri memurları istişareli olarak hastanın işlemlerini yürütür.)
 3. Kaymakamlık tarafından yapılan araştırma sonucunda eğer hasta yeşilkart alacak durumda ise yeşilkart işlemleri tamamlatılır. Eğer hasta yeşilkart çıkartamayacak durumda ise, kaymakamlık tarafından hastanemizce doldurulmak üzere TANI_TEDAVİ DURUM BELGESİ hastaya verilir ve hastanemiz tarafından formun gerekli yerleri doldurulup hastanın ücret sorunu çözülür.

  Kimsesiz Ve Yardıma Muhtaç Hastalar
 4. Kimsesiz, yardıma muhtaç veya bi mekan hastalar hastaneye başvurduklarında hastanemiz sosyal hizmetler uzmanına başvuracaklardır.
 5. Sosyal hizmet uzmanı ücretle ilgili tüm problemlerle sevk evrağı hizmetleri görevlileri ile irtibat halinde gerekli desteği sağlayacaklardır.

  Özel Sigortalar
 6. Özel sigortalı hastalar hastanemize gelmeden önce telefonla randevu alırlar. Özel sigortalı hasta sigorta kartının fotokopisini çektirip gelir.  Daha sonra özel sigorta birimine gelerek kayıt yaptırırlar.
 7. Kaydı yapıldıktan sonra sigortalıya ait doktorun dolduracağı formlar verilir. Sigortalı kendine ait bölümleri doldurur ve imzalar. Polikliniğe gidip muayenesini olur. Doktor muayene ettikten sonra ne tetkikler istediyse onları yaptırır. İşlemleri bittikten sonra Özel Sigorta birime gelir.
 8. Hastaya ne yapıldıysa onların 1 adet fotokopisi çekilir. En son aşamada hasta gitmeden önce sigortaya telefon açılır ve provizyon alınır. Provizyon işleminden sonra hastanın ödemesi gereken % de payını öder. Makbuzunu alır. Makbuzun fotokopisi çekilir. Hastanın faturası kesilir. Hastanın faturasıyla birlikte bütün evrakları sigortaya gönderilir.
 9. Yatan hastalarda; ameliyat veya anjio olacaksa doktor istem kağıdını doldurur. Hastaya hasta kabul kağıdı verilir. Hasta kağıdı doldurur ve imzalar. Hastanın kaydı yapılır. Kartının fotokopisi alınır. Doktorun doldurmuş olduğu istem kağıdı, hasta kabul kağıdı ve kartının fotokopisi sigortaya fakslanır. Sigortadan onay alınır.
 10. Hastanın yatışı yapılır. Hastaneden çıkmadan 1 saat önce gelip dosyasının içindeki bütün evrakları getirir. Doktorun yazdığı anjiyo yada epikriz raporunu da getirir. 2. kez sigortaya faturasıyla beraber fakslanır. Onay alınır. Sigorta hastanın masrafını karşılarsa onay verir. Hastanın taburcu işlemleri yapılır. En son aşamada faturası, onay kağıdı ve diğer evraklar sigortaya gönderilir.

Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi – Ana Bina

Adres : Tıbbiye Cad. No:13 ÜSKÜDAR / İSTANBUL PK:34668

Tel : +90(216) 542 44 44
Fax : 0216 418 96 49
Fax : 0216 337 97 19
Mail : siyamiersek@saglik.gov.tr

(Visited 196 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir