Aydın’da Covid 19 Biontech Aşı Randevusu Veren Hastaneler

Aydın’da Covid 19 Biontech Aşı Randevusu Veren Hastaneler. Kahramanmaraş’ta ikinci doz Covid 19 Biontech Aşı Randevusu Veren Hastaneler. Aydın’da Covid Biontech Aşısı Yapan Hastaneler Hangileri? Aydın’da Korona Biontech aşısı nerelerde yapılmakta?  Aydın’da Alman Biontech aşısı randevusu alınabilecek hastaneler. Aydın’da  Alman Biontech aşı merkezleri.
Aydın’da Covid-19 Aşılama Programı öncelikli gruplarla ile aşılaması başlamış vatandaşlarımıza. Aşılama için önceliği bulunan gruplar sırasıyla Ulusal Basın ve Medya organları ile kamuoyuna duyurulacak ve bu duyurudan sonra randevu verilecektir. Alman aşısı Biontech her hastanede yapılmadığı için aşağıda verilen hastanelerden MHRS biontech aşı randevusu alabilirsiniz.

Aydın’da Alman Biontech aşısı yapılan sağlık merkezleri:

  • AYDIN DEVLET HASTANESİ
  • AYDIN NAZİLLİ DEVLET HASTANESİ

Biontech aşısı olanlara ikin aşı Mhrs randevuları açıldı. Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen hastanelerde birinci doz Alman Biontech aşısı olmuş olan vatandaşların 2. doz aşıları için mhrs’den randevu alınmaya başladı. Özellikle öğretmenlerin aşılanmaya başlanmasıyla ve dün itibaren 55 yaş üstü vatandaşların aşılanmasına geçilmesiyle birlikte Biontech aşısı olan vatandaşların da ikinci aşı randevuları verilmeye başlandı.

Mhrsa ( Merkezi Hekim Randevu Sistemin) den  Biontech aşısı ikinci randevusunu alabilirsiniz. Mhrs’den girdiğinizde biontech aşısı seçtiğiniz hastaneyi işaretlediğinizde sistemde “Aradığınız kriterlere uygun randevu bulunamamıştır.  Ancak “Alternatif Hastaneler” sekmesinden en erken …………. tarihine randevu alabilirsiniz.” şeklinde uyarı çıkmakta ve Aktif hastaneler sekmesini tıkladığınızda sistemin sizi otomatik olarak daha önce randevu aldığınız ve ilk doz aşıyı yaptırdığınız hastaneyi yönlendirdiğini göreceksiniz.

(Visited 147 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir