Antalya Halk Sağlığı Laboratuvarı Hasta Tahlil Sonuçları Sorgulama

Antalya Halk Sağlığı Laboratuvarı  Hasta Tahlil Sonuçları Sorgulama, Antalya Halk Sağlığı Laboratuvarı Aile Hekimliği online tahlil sonuçları. Antalya İl Sağlık Müdürlüğü Tetkik Sonuç Sorgulama.

Antalya Halk Sağlığı (Tıbbi) Laboratuvar Sonuçları

HASTA SONUÇ İŞLEMLERİ

Hasta sonuç raporları; hekiminizden alacağınız “Hasta Kayıt No” ve kimlik numaranız ile aşağıdaki link üzerinden yapılabilmektedir.

Antalya Halk Sağlığı Laboratuvar Sonuçları Antalya’da yaşayan vatandaşlar, Aile hekimine vermiş olduğu tahlil sonuçlarını Antalya İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Laboratuvar Sonuçları ekranından öğrenebilirler. Halk sağlığı tahlil sonuç ekranından sorgulama yapmak için size verilen barkod numarasını da girmeniz gerekecektir.

Antalya halk sağlığı tahlil sonuç öğrenmek için yukarıdaki linki tıklayın. Açılan sayfada doldurulması gereken TC Kimlik No, Barkod No ve Soyadı bölümlerini doldurun. Giriş butonuna tıklayarak tahlil sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Aile hekimine gittiğinizde  sizden tahlil yaptırmanızı istedi. Kan veya diğer testleri verdikten sonra tahlil sonuçlarını öğrenmek için aile hekimliğine gitmenize gerek kalmayacak. Online olarak yaptırmış olduğunuz tetkiklerin sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Bir çok İl Sağlık Müdürlüğü tarafından hazırlanan Laboratuvar Bilgi Sistemi sayesinde internet üzerinden sonuçlara ulaşmak mümkündür. İnternet sitesi bulunmayan aile hekimliklerini arayarak tahlil sonuçlarınızın son durumunu öğrenebilirsiniz.

 

(Visited 132 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir