Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi MHRS Randevu Alma

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma. Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu. Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu telefonu kaç? Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Telefonu numarası. Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu İptali

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi MHRS Randevu İçin Tıklayınız

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi MHRS Randevu, Tahlil Sonuçları. Covid 19 Aşı Randevu. Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi  AEAH Doktor Çalışma Listesi, Covid 19 aşı randevu, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede,

Poliklinik Çalışma Saatlerimiz sabah 08:30 – 12:00 öğlen 13:15 – 16:15 arasındadır.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi halen Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi kapsamında randevu alınabilmektedir. Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi MHRS Giriş, AEAH Mhrs Üyelik, AEAH Mhrs İptal, AEAH Mhrs Sorgulama İşlemlerini aşağıdaki linki tıklayarak yapabilirsiniz.


Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

AEAH Doktor Çalışma Listesi. Çalışma Listesi haftalık olarak hazırlanmaktadır. AEAH MHRS Doktor Çalışma Listesi Mhrs randevu sistemine göre bazı farklılıklar gösterebilir. Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi MHRS kayıtları birebir güncel iken doktor çalışma listesi haftalık olarak düzenlenmektedir hafta içinde meydana gelen değişiklikler yansımamaktadır.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız


Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları MHRS Tahlil Sonuçları, Mhrs Laboratuvar Sonuçları. AADH Laboratuvar Sonuçları ister online olarak MHRS randevusu alarak hastanede muayene olan hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak randevu alıp muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tahlil sonuçlarını online olarak aşağıdaki linkten öğrenebilir bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

TC Kimlik No” girilmesi  zorunludur. “Örnek No” veya “Kabul No” veya “Arşiv No” alanlarından sadece biri girilmelidir.

Hastane Yönetimi Kararı Gereğince, Yatan Hasta Tetkik sonuçlarının İnternet ten Yayınlanması Engellenmiştir. Bu Sayfada Sadece Poliklinik Müracaatlarınıza Ait Sonuçları Görüntüleyebilirsiniz !


Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Adres: Varlık Mahallesi, Kazım Karabekir Cd. Muratpaşa / ANTALYA
Tel: +90 242 2494400
Fax: +90 242 2494487
E-Mail: antalyaeah.iletisim@saglik.gov.tr

(Visited 1.212 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir