Adana Başken Üniversitesi Seyhan Hastanesi Online Randevu

Başken Üniversitesi Adana Seyhan Hastanesi Online Randevu. Adana Seyhan Üniversitesi Yüreğir Hastanesi İnternetten online randevu al. Adana Başken Seyhan Hastanesine Nasıl Randevu Alınır? Adana Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Randevu Telefonu Kaç? Adana Başkent Seyhan Hastanesi Online Tahlil sonucu Alma.

Adana Başkent Seyhan Hastanesi Randevu Al

Adana da ki Başkent Hastaneleri merkezi sisteme bağlı olarak Turgut Noyan Hastanesi Web sayfası üzerinden online işlem gerçekleştirmektedir.

Hastanenin online randevu hizmetinden faydalanabilmek için yukarıdaki linki tıkladığınızda karşınıza çıkan formda istenilen bilgileri girmeniz gerekmektedir.

Online randevu talebiniz Merkezi Randevu Sistemine iletilecektir. Randevu talebinde bulunduğunuz gün ve saatten itibaren, en geç 1 iş günü sonra talebiniz değerlendirilerek bilgi verilecektir.

Başken Üniversitesi Adana Seyhan Hastanesine telefon ile randevu almanız mümkündür. Seyhan Hastanesi Randevu Telefonu:

    • Merkezi Randevu Telefonu

      444 99 01

Adana Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesinde yaptırdığınız tahlillerin sonucunu internetten online olarak almanız mümkündür. Aşağıdaki linki tıklayarak online laboratuvar sonuçları uygulama sayfasına ulaşıp tahlil sonuçlarınızı indirebilirsiniz.

Adana Başkent Üniversitesi Seyhan Hastanesi Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

(Visited 93 times, 1 visits today)