Van YY Üniversitesi Dursun Odabaşı Hastanesi Online Randevu Alma

Van YY Üniversitesi Dursun Odabaşı Hastanesi Online Randevu Alma. Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Hastanesi Aşı randevu Al, Van YY Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıp Merkezi İnternetten Randevu Alma. Van YYÜ Üniversitesi Hastanesi Randevu Telefonu. Van YYÜ Üniversitesi Hastanesi Öğretim Üyesi Hoca Randevusu. Van YYÜ Üniversitesi Hastanesi Tahlil Sonuçları.

Van YYÜ Üniversitesi Hastanesi Online Randevu İçin Tıklayınız.

Hastanenin yeni online işlemler uygulamasına web’den ve de mobil telefonlardan ulaşarak kolaylıkla randevu alabileceksiniz.

Öncelikle Üye Olun kısmından bir defaya mahsus olmak üzere bilgilerimizi girip kendimize ait bir şifre belirliyoruz.
Üye olduktan sonra uygulamaya TC Kimlik No ve oluşturduğumuz Şifre ile giriş yapıp Randevu alabilir, Hasta kayıtlarınıza ulaşabilir, Laboratuar sonuçlarınıza ve Raporlarınıza ulaşabilir, eski tanı ve reçetelerinize ulaşabilirsiniz.
Sağlıklı günler dileriz…

Van YYÜ Üniversitesi Hastanesi Online Tahlil Sonuçları İçin Tıklayınız.

Yukarıdaki linki tıklayarak hastanede yapılan tahlillerinizin sonuçlarını internetten alabilirsiniz.

Van YY Üniversitesi Hastanesi Randevu Telefonu: 0 850 305 65 65

İleri tanı ve tedavi yöntemlerinin hızla gelişen tıbbi teknolojiler ile buluştuğu hastanemiz, 30 profesör,45 doçent,93 doktor öğretim üyesi,306 araştırma görevlisi ve toplam 1566 idari, sağlık hizmetleri ve destek personeli ile başta Doğu Anadolu Bölgesi olmak üzere, ülkemize kaliteli,
kesintisiz ve güvenli sağlık hizmeti sunmaktadır.

Bilimsel araştırma sonuçlarına göre kanıta dayalı ve sağlık teknolojileri ile yenilikçi ve yaratıcı sağlık hizmeti sunmak için kurum kültürü gereği hasta odaklı yaklaşımı ile hasta ve çalışan memnuniyetini ve hizmet kalitesini sürdürülebilir kılma hedefiyle hizmet vermektedir.

(Visited 133 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir