İstanbul Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Aşı Randevu Al, MHRS Randevu Al

İstanbul Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi MHRS Randevu

İstanbul Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi kapsamında randevu alınabilmektedir. MHRS Giriş, MHRS Üyelik, MHRS İptal,   MHRS Sorgulama, Hastane Randevu alma, Hastane randevu iptal İşlemlerini aşağıdaki linki tıklayarak yapabilirsiniz.

İstanbul Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Online Randevu, İstanbul Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Randevu Alma. İstanbul Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Randevu. İstanbul Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Randevu telefonu kaç? İstanbul Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Randevu Telefonu numarası. İstanbul Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Randevu İptali. İstanbul Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Doktor Randevu Al

MHRS Randevu, Doktor Çalışma Listesi ve Tahlil Sonuç, Röntgen Sonuç, Hastane Adres, Hastane Telefon, Hastane İletişim  Bilgileri. Merkezi Hekim Randevu Sistemi Giriş, MHRS online randevu işlemleri, laboratuvar sonuçları, röntgen sonuçları ve hasta muayene rehberi gibi ihtiyacınız olan tüm bölümlere ulaşabilirsiniz.

İstanbul Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi MHRS Randevu İçin Tıklayınız

Nasıl Randevu Alınır

ALO 182 aranarak;

 • Ev, is, ankesör ve cep telefonlarından 182 numaralı Sağlık Bakanlığı Hekim Randevu Merkezi aranır.
 • 182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana (canlı operatör) randevu talebinde bulunulan vatandaşın T.C. Kimlik Numarası verilir. Asistan vatandaş bilgilerini doğrular.
 • Vatandaş randevu talebinde bulunduğu hastane, poliklinik ve hekim bilgilerinden en azından hangi polikliniğe gideceğini asistana bildirdikten sonra, asistan uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa iletir.
 • Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.

Web’den;

 • Vatandaşlar, internetten Online Randevu Sistemi aracılığıyla da randevu alabilmektedir.
 • Vatandaşlar, randevu almak istedikleri Merkezi Hekim Randevu Sistemi kapsamında olan hastanelerin internet sitelerindeki Online Randevu linkine basarak, Vatandaş Giriş ekranından kayıt oluşturup randevu alabilmektedir.

Randevu Nasıl İptal Edilir?

ALO 182 aranarak;

 • Ev, is, ankesör ve cep telefonlarından 182 numaralı Sağlık Bakanlığı Hekim Randevu Merkezi aranır. Bu arama randevu zamanından en az 80 dakika önce yapılmalıdır.
 • 182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana randevu talebinde bulunulan vatandaşın T.C. Kimlik Numarası verilir. Asistan vatandaş bilgilerini doğrular.
 • Vatandaş iptalini istediği randevusunun, tarih ve zamanını asistana iletir. Asistan tarafından ilgili randevu iptal edilir.

Web’den;

 • Hekim Randevu Merkezi Online Randevu ekranına T.C. Kimlik Numarası ve şifre ile giriş yapılmalıdır.
 • Randevu Geçmişi kısmına tıklayarak alınmış olunan tüm randevu bilgilerine erişilir ve Randevu iptal işlemi bu kısımdan yapılır.
 • Randevu iptali için Randevu iptal kısmına tıklayarak randevu iptal edilir.

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.


İstanbul Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Tahlil / Röntgen Sonuçları

İstanbul Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Laboratuvar Tahlil Sonuçları, MHRS Tahlil Sonuçları, MHRS Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister randevulu hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tüm tahlil sonuçlarını online olarak aşağıdaki linkten öğrenebilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Laboratuvar Sonuçları:

İstanbul Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Örnek numarasının girilmesi zorunludur! T.C. Kimlik numarası ile birlikte Ad Soyad veya Örnek No veya Dosya No veya Protokol No girilmesi zorunludur.

Radyoloji Sonuçları:

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

İstanbul Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Röntgen Sonuçları İçin Tıklayınız


İstanbul Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

İstanbul Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Doktor çalışma listesi linkini tıklayarak poliklinikte görevli doktorlar ve nöbetçi doktorlar çalışma planına ulaşabilirsiniz. Böylelikle Hekim çalışma cetveli muayene olacağınız hekime kolay ulaşmış olacaksınız.

İstanbul Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız

Dikkat!!

Hasta yatıran ve ameliyat yapan hekimler için poliklinik başlama ve bitiş saatleri: 08:30   16:30

Hasta yatırmayan hekimler için poliklinik başlama ve bitiş saatleri:  08:00  17:00


İSTANBUL KARTAL DR. LÜTFİ KIRDAR ŞEHİR HASTANESİ HEKİMLİK HİZMETLERİ

2000 yılında Dr. Lütfi Kırdar’ın ismi hastanemize eklenerek Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi ismini almıştır. 2020 Mayıs ayı itibariyle hastanemizin ismi Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi olarak değiştirilmiştir.

2015 yılında Sağlık Bilimleri Üniversitesi ile afilasyon protokolü imzalanarak hastanemiz aynı zamanda Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nin Sağlık Uygulama Araştırma Merkezi olmuştur.

Hastanemiz 1.205 yatak kapasitesi ile 29 klinikte Tıpta Uzmanlık öğrencilerine eğitim verilmesinin yanı sıra toplam 51 branşta, 17 ayrı binada, Kartal, Maltepe, Adalar, Pendik ve Tuzla olmak üzere 5 ayrı ilçede hizmet vermektedir.

Haziran 2020 itibariyle hastanemiz SBÜ Hamidiye Uluslararası Tıp Fakültesi ile afiliye olmuştur. SBÜ Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi en kutsal görevi olan hayat kurtarmak bilinciyle bugünleri yarınlara hazırlayan öncü bir sağlık kuruluşudur. Çağın gereği olarak ileri tıp teknolojilerini kullanarak klinik uygulamalarda hızlı ve doğru tanıya ulaşarak hastalarımıza en iyi tedavileri sunmayı kendine amaç edinmiştir.

Uluslararası çalışma ve araştırmaların rehberliğinde üstün niteliklerle donanmış uzman hekim yetiştirmeyi ve sağlık sektöründe tercih edilen referans hastane olmayı kendine misyon edinmiştir.

Hastanemiz Acil, Travma, Yara- Yanık, Kanser Cerrahisi ve Onkolojik tedaviler başta olmak üzere il dışı ve ülke dışından çok geniş bir nüfusa sağlık hizmeti sunmaktadır.

Hastanemizin Kanser Cerrahisi Yapan Klinikleri, Kanser tanı ve tedavi aşamasında güncel bilgi ve tecrübeleri ile hastalarımız için şifa kaynağı olmaktadır. Radyasyon Onkolojisi Kliniğinde Cyberknife, Rapid Arc, Brakiterapi ve Tomoterapi cihazı gibi ileri teknoloji cihazların yanı sıra Tıbbi Onkoloji Kliniğinde de modern cihazlarla hastalarımıza doğru ve eksiksiz onkolojik tedaviler uygulanmaktadır.

Akciğer Kanseri, Meme Kanseri, Kolon Kanseri, Jinekolojik Kanserler, Prostat Kanseri, Beyin Tümörleri, İnme Merkezi ve Yara- Yanık Merkezi gibi birçok alanda mükemmeliyet merkezi olmaya aday bir hastaneyiz.

Türkiye’nin en donanımlı Yara ve Yanık Tedavi Merkezine sahip olan hastanemizde yanık ve yara tedavisi konusunda çok başarılı sonuçlar alınmaktadır. Bu merkez içinde bulunan, Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi ise yara tedavisi konusunda hastalara eksiksiz tedavi imkanı sağlamaktadır.

Organ Nakli Merkezlerimizde ise böbrek nakilleri ve kornea nakilleri başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Biri hibrid ameliyathane olmak üzere 48 ameliyathaneye sahip olan hastanemizde 224 Yoğun Bakım Yatağı ile durumu kritik hastaların tedavisini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Acil Tıp Merkezimiz ise bölgemizin en donanımlı acil servisi olması nedeniyle oldukça fazla sayıda hastanın acil teşhis ve tedavisini yapmaktadır.

İnme Merkezi, Diyabet Merkezi, Kornea Nakil Merkezi, Böbrek Nakil Merkezi, Yara ve Yanık Merkezi, Hiperbarik Oksijen Tedavi Merkezi, Toplum Ruh Sağlığı Merkezi, Meme Hastalıkları Tanı ve Tedavi Merkezi, ROP Tanı ve Tedavi Merkezi, Obezite Merkezi hastanemizin diğer özellikli birimlerinden bazılarıdır.

Ayrıca 26 yataklı Hemodiyaliz Ünitesi, 11 üniteli Endoskopi Ünitesi, Fizik Tedavi Ünitesi, Odyoloji Ünitesi, Ürodinami, ESWL (Taşkırma), ERCP Ünitesi, Anjiyografi Ünitesi, Girişimsel Radyoloji Ünitesi hastanemizin sağlık hizmeti sunan diğer özellikli birimleridir.

Cerrahi Tıp Birimleri:  Acil Tıp Ağız ve Diş Hastalıkları Anesteziyoloji ve Reanimasyon Beyin ve Sinir Cerrahisi Çocuk Cerrahisi Genel Cerrahi Göğüs Cerrahisi Göz Hastalıkları Kadın Hastalıkları ve Doğum Kalp ve Damar Cerrahisi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Ortopedi ve Travmatoloji Plastik ve Rekostrüktif Cerrahisi Üroloji Tıbbi Patoloji

Dahili Tıp Birimleri:  Aile Hekimliği Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Deri ve Zührevi Hastalıklar Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Göğüs Hastalıkları İç Hastalıkları / Dahiliye Kardiyoloji Nöroloji Nükleer Tıp Radyasyon Onkolojisi Radyoloji Ruh Sağlığı ve Hastalıkları(Psikiyatri) Romatoloji Tıbbi Biyokimya Tıbbi Genetik Tıbbi Mikrobiyoloji

Özellikli Birimler:  CyberKnife (Radyo Cerrahi Uzay Bıçağı) ERCP Kemoterapi Rapidarc ROP (Prematüre Retinopatisi Tanı ve Tedavi Merkezi) Sualtı Hekimliği ve Hiperbarik Tıp Tomoterapi TRSM (Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi) Yara ve Yanık Merkezi Obezite Merkezi

İSTANBUL KARTAL DR. LÜTFİ KIRDAR ŞEHİR HASTANESİ SAĞLIK KURULU TANZİM EDİLEN RAPOR TÜRLERİ

Sağlık Kurulu Randevularınızı ALO 182 Randevu Sistemi Üzerinden alabilirsiniz.

Sağlık Tesisimize başvuran ve sağlam raporu almak isteyen hastalarımızın raporları için başvuruları haftanın her iş günü alınacaktır.

Sağlık kurulunda heyet muayeneleri salı ve perşembe günleri saat 08:00 – 12:00 arasında yapılmaktadır.

Sağlık kurulu raporlarına başvuru  için;

 • 4 adet fotoğraf
 • Kimlik (TC Kimlik numarası olan)
 • Kimlik fotokopisi gerekmektedir.

İstanbul Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Ana Bina Adres: D-100 Güney Yanyol No:47 Cevizli Mevkii 34865 Kartal / İSTANBUL

Tel: 0.216 441 39 00 / 0.216 458 50 00

Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi / Anadolu Adalet Sarayı Adliye Polikliniği

Adres: Esentepe Mah. E-5 Yan Yol Cad. No:39 Kartal /İstanbul

Telefon: (216) 303 33 33

Fax : (216) 303 33 33

Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi/ Adatepe Semt Polikliniği

Adres: Feyzullah Mah. Oğuzhan Cad. No:14 Adatepe Maltepe/İstanbul

Telefon: (216) 457 44 03- 457 44 07

Fax : (216) 441 40 00

Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi / Büyükada Ek Hizmet Binası

Adres: Lala Hatun Mah. Büyükada/İstanbul

Telefon: (216) 382 82 89

Fax : (216) 382 16 74

Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi / Maltepe Ceza İnfaz Kurumu Ek Hizmet Binası

Adres: Büyükbakkalköy Mah. Yakacık Yolu Sok. No:13 Maltepe Ceza İnfaz Kurumu Kampüsü Maltepe/İstanbul

Telefon: (216) 311 57 01

Fax : (216) 311 57 05

Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi / Pendik Kaynarca Diyabet Merkezi

Adres: Fevzi Çakmak Mah. Bediüzzaman Cad. Anibal Sok.  Kaynarca Ulu Cami yanı Pendik/İstanbul

Telefon: (216) 396 44 34- 396 44 35- 396 44 36

Fax : (216) 396 44 38

Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi / Yakacık Ek Hizmet Binası

Adres: Çarşı Mahallesi Yakakent Caddesi 34876 Kartal/İstanbul

Telefon: (216) 377 23 96

Hizmet Noktalarımız:

ANADOLU ADALET SARAYI ADLİYE POLİKLİNİĞİ

ADATEPE SEMT POLİKLİNİĞİ

BÜYÜKADA EK HİZMET BİNASI

MALTEPE CEZA İNFAZ KURUMU EK HİZMET BİNASI

PENDİK KAYNARCA DİYABET MERKEZİ

YAKACIK EK HİZMET BİNASI

TUZLA EĞİTİM AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ

(Visited 93 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir