İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Aşı Randevu Al, MHRS Randevu Al

İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi MHRS Randevu

İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi kapsamında randevu alınabilmektedir. MHRS Giriş, MHRS Üyelik, MHRS İptal, MHRS Sorgulama, Hastane Randevu alma, Hastane randevu iptal İşlemlerini aşağıdaki linki tıklayarak yapabilirsiniz.

İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Online Randevu, İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma. İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu. İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu telefonu kaç? İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Telefonu numarası. İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu İptali. İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktor Randevu Al

MHRS Randevu, Doktor Çalışma Listesi ve Tahlil Sonuç, Röntgen Sonuç, Hastane Adres, Hastane Telefon, Hastane İletişim  Bilgileri. Merkezi Hekim Randevu Sistemi Giriş, MHRS online randevu işlemleri, laboratuvar sonuçları, röntgen sonuçları ve hasta muayene rehberi gibi ihtiyacınız olan tüm bölümlere ulaşabilirsiniz.

İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi MHRS Randevu İçin Tıklayınız

Nasıl Randevu Alınır

ALO 182 aranarak;

 • Ev, is, ankesör ve cep telefonlarından 182 numaralı Sağlık Bakanlığı Hekim Randevu Merkezi aranır.
 • 182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana (canlı operatör) randevu talebinde bulunulan vatandaşın T.C. Kimlik Numarası verilir. Asistan vatandaş bilgilerini doğrular.
 • Vatandaş randevu talebinde bulunduğu hastane, poliklinik ve hekim bilgilerinden en azından hangi polikliniğe gideceğini asistana bildirdikten sonra, asistan uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa iletir.
 • Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.

Web’den;

 • Vatandaşlar, internetten Online Randevu Sistemi aracılığıyla da randevu alabilmektedir.
 • Vatandaşlar, randevu almak istedikleri Merkezi Hekim Randevu Sistemi kapsamında olan hastanelerin internet sitelerindeki Online Randevu linkine basarak, Vatandaş Giriş ekranından kayıt oluşturup randevu alabilmektedir.

Randevu Nasıl İptal Edilir?

ALO 182 aranarak;

 • Ev, is, ankesör ve cep telefonlarından 182 numaralı Sağlık Bakanlığı Hekim Randevu Merkezi aranır. Bu arama randevu zamanından en az 80 dakika önce yapılmalıdır.
 • 182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana randevu talebinde bulunulan vatandaşın T.C. Kimlik Numarası verilir. Asistan vatandaş bilgilerini doğrular.
 • Vatandaş iptalini istediği randevusunun, tarih ve zamanını asistana iletir. Asistan tarafından ilgili randevu iptal edilir.

Web’den;

 • Hekim Randevu Merkezi Online Randevu ekranına T.C. Kimlik Numarası ve şifre ile giriş yapılmalıdır.
 • Randevu Geçmişi kısmına tıklayarak alınmış olunan tüm randevu bilgilerine erişilir ve Randevu iptal işlemi bu kısımdan yapılır.
 • Randevu iptali için Randevu iptal kısmına tıklayarak randevu iptal edilir.

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.


İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil / Röntgen Sonuçları

İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Tahlil Sonuçları, MHRS Tahlil Sonuçları, MHRS Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister randevulu hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tüm tahlil sonuçlarını online olarak aşağıdaki linkten öğrenebilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Laboratuvar Sonuçları:

İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Örnek numarasının girilmesi zorunludur! T.C. Kimlik numarası ile birlikte Ad Soyad veya Örnek No veya Dosya No veya Protokol No girilmesi zorunludur.

Radyoloji Sonuçları:

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Röntgen Sonuçları İçin Tıklayınız


İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktor çalışma listesi linkini tıklayarak poliklinikte görevli doktorlar ve nöbetçi doktorlar çalışma planına ulaşabilirsiniz. Böylelikle Hekim çalışma cetveli muayene olacağınız hekime kolay ulaşmış olacaksınız.

İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız

Dikkat!!

Hasta yatıran ve ameliyat yapan hekimler için poliklinik başlama ve bitiş saatleri: 08:30   16:30

Hasta yatırmayan hekimler için poliklinik başlama ve bitiş saatleri:  08:00  17:00


HAYDARPAŞA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ HEKİMLİK HİZMETLERİ

Hastanemiz Eğitim ve Araştırma Hastanesi olması nedeniyle tüm branşlarda kliniklerimizde asistan eğitimi verilmekte olup, birimler ve polikliniklerde ilgili dal uzmanları görev yapmaktadır. CERRAHİ KLİNİKLERİMİZ Genel Cerrahi Kliniği K.B.B (kulak burun boğaz) Kliniği Beyin Cerrahi Kliniği Göz Hastalıkları Kliniği Ortopedi Kliniği Üroloji Kliniği Plastik Cerrahi Kliniği Kadın Hastalıkları ve Doğum Acil Servis (yetişkin ve çocuk acil ayrı olmak üzere) Anestezi ve Reanimasyon DAHİLİ BİRİMLERİMİZ 1. Aile hekimliği polikliniği 2. Cildiye kliniği 3. Çocuk sağlığı ve hastalıkları kliniği 4. Çocuk psikiyatri polikliniği 5. Enfeksiyon hastalıkları kliniği 6. Fizik tedavi ve rehabilitasyon kliniği 7. Gastroenteroloji kliniği 8. Göğüs hastalıkları polikliniği 9. İç hastalıkları kliniği 10. Nefroloji kliniği 11. Nöroloji kliniği (yan dal poliklinikleri MS, başağrısı , inme, epilepsi, mevcut) 12. Psikiyatri kliniği 13. Medikal onkoloji polikliniği 14. Radyasyon onkolojisi polikliniği 15. Endokrin ve metabolizma hastalıkları kliniği 16. Tıbbi genetik polikliniği (genetik hastalıklar danışmanlık hizmeti vermektedir) TEMEL TIP BİLİMLERİ (LABORATUVAR-GÖRÜNTÜLEME BİRİMLERİ) Tıbbi Biyokimya kliniği ve laboratuvarı Tıbbi mikrobiyoloji kliniği ve laboratuvarı Tıbbi Patoloji kliniği ve laboratuvarı Radyodiyagnostik kliniği ve görüntüleme merkezi Nükleer Tıp birimi Doku tiplendirme ve genetik hastalıklar tanı merkezi mecut olup ayrıca; Endoskopi ve ERCP ünitelerimiz genel cerrahi ve gastroenteroloji birimleri tarafından hizmet vermektedir.

HAYDARPAŞA NUMUNE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ SAĞLIK KURULU TANZİM EDİLEN RAPOR TÜRLERİ

Sağlık Kurulu


Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Sağlık Kurulu Rapor Listesi (Yapılacak her işlem için MHRS’den (ALO 182) randevu alınması gereklidir)
Engelli Raporları;   Normal Raporlar;
 1. Sakatlık İndirimi (Vergi İndirimi)
 2. Özel Tertibatlı Araç
 3. Engelli Kimliği
 4. 2022 Maaş
 5. Sakat İşçi
 6. Akülü Araç
 7. ÖTV’siz Araç
 8. Özel Eğitim
       
Sağlık kurulunda heyet muayeneleri pazartesi, çarşamba ve cuma günleri saat 08:00 – 12:00 arasında yapılmaktadır.
 1. Vasi Tayini
 2. Silah Ruhsatı
 3. Silahlı/silahsız Özel Güvenlik Görevlisi
 4. Durum Raporları
 5. Durum raporu plastik cer. (meme)
 6. İşe Giriş
 7. Memur Olma
 8. Hava trafik kontrolorü olma
 9. İnfaz koruma memuru olma
 10. Evlat Edinme
 11. Huzurevi-Darülaceze
 12. Malülen Emeklilik
 13. Yurt dışı Hk
 14. Vatandaşlık Hk
 15. Tazminat Davası
 16. Yaş Tespiti
 17. Okula Kayıt
 18. Gemi Adamı (Resmi yazı getirmesi halinde)
Validebağ Ek Hizmet Binası Sağlık Kurulu Rapor Listesi Duyurular;
 1. Akülü araç
 2. Durum bildirir (mazeret tayini, refakat izni)
 3. Durum raporu plastik cer. (meme)
 4. Darulaceze-huzurevi giriş
 5. Hava trafik kontrolorü olma
 6. İnfaz koruma memuru olma
 7. İşe giriş
 8. Memur olma
 9. Silahsız özel güvenlik görevlisi
 10. Silahlı güvenlik görevlisi
 11. Silah ruhsatı
 12. Yurt dışı hakkında.
1-) Engelli Sağlık Kurulu Raporları için MHRS’den randevu alınması şartıyla; Ana binada heyet günleri: Pazartesi-Çarşamba-Cuma’dır. Validebağ Ek Hizmet Binası heyet günleri: Salı, Perşembe’dir. 2-) Vasi tayini, Hakem Hastane, Engelli Rapor İtirazları, Gemi Adamı raporları resmi yazıyla MHRS’den randevu alınması şartıyla;  Ana Binada Pazartesi, Çarşamba, Cuma günleri heyetlerinde işlem yapılmaktadır. 3-)Okul Kaydı, İşe Giriş, Silah Ruhsatı, Vatandaşlık, Durum Bildirir Rapor v.b. Raporlar için ise MHRS’den randevu alınması şartıyla; Ana binada Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Validebağ Ek Hizmet Binasında Salı, Perşembe günleri işlem yapılmaktadır. 24.11.2015 Sağlık Kurulu Birimimiz hizmete açılmıştır. Sağlık kurulu raporlarına başvuru  için;
 1. 4 adet fotoğraf
 2. Kimlik (TC Kimlik numarası olan)
 3. Kimlik fotokopisi gerekmektedir.
 

İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi – Ana Bina Adres : Tıbbiye Cad. No: 23 34668 Üsküdar / İSTANBUL Tel : 0 (216) 542 32 32 / 0 (216) 542 32 00 Faks : 0 (216) 336 05 65 Kurumsal Mail Adresi: haydarpasanumune@saglik.gov.tr

Yeldeğirmeni Semt Polikliniği Adres : Misak-i Milli Cad. Talimhane Sk. No:1 Kadıköy / İSTANBUL Tel : 0 (216) 542 32 32 Dahili: 3511 0 (216) 542 32 00 Dahili: 3511 Faks : 0 (216) 336 56 02 Validebağ Ek Hizmet Binası Adres :Kalfaçeşme Sokak No:1 Koşuyolu 34662 Üsküdar/ İSTANBUL Tel : 0 (216) 542 33 90 0 (216) 542 33 91 0 (216) 542 33 92 0 (216) 542 33 93 0 (216) 542 33 94 0 (216) 542 33 95 Faks : 0 (216) 606 42 76 Ataşehir Eğitim Sağlığı Merkezi Adres : Mustafa Kemal Mah. 3004. Cadde No:45 Ataşehir / İstanbul Tel : 0 (216) 317 24 57

(Visited 16 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.