Balıkesir Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu Alma

Balıkesir Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Online Randevu Alma. Balıkesir Üniversitesi Hastanesi telefon ile randevu alma yanı sıra  Balıkesir Üniversitesi Tıp Fakültesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi poliklinik sekreterlerinden. Balıkesir Üniversitesi Tıp fakültesi Öğretim üyesi hoca randevu al ve profesör, doçent, uzman muayenesi için özel ücretli muayene olabilirsiniz. Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Tahlil Sonuçları.

BALIKESİR TIP HEMEN RANDEVU AL

Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Online Randevu İçin Tıklayınız.

Yukarıdaki linki tıklayarak hastanenin web sayfasından randevu alabilirsiniz, T.C. kimlik numaranızı, size ulaşabilecek cep telefonu numaranızı ve ekranda belirtilen güvenlik kodunu yazarak giriş yapabilirsiniz.

Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Online Tahlil Sonuçları İçin Tıklayınız.

Yukarıdaki linki tıklayarak hastanede yapılan tahlillerinizin sonuçlarını internetten alabilirsiniz.

Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Randevu Telefonu: 0266 612 10 10

Randevu alabilmeniz için öncelikle randevu alacağınız bölümü seçmelisiniz. Daha sonra açılan pencerede belirtilen alanlara T.C. kimlik numaranızı, size ulaşabileceğimiz cep telefonu numaranızı ve doğum tarihinizi yazarak giriş yapabilirsiniz.

– Randevunuz ile ilgili herhangi bir aksilik söz konusu olduğu takdirde, durum hakkında bilgi verebilmek için sizlere ulaşabileceğimiz telefon numarası ile giriş yapmanız önem arz etmektedir.

– Randevu aldığınız saatten 30 dakika önce bölüm sekreterliğine kimliğinizle başvurmanız ve Poliklinik kaydı oluşturmanız gerekmektedir. Kayıt sırasında muayene olacağınız poliklinikteki giriş sıranız verilecektir. Muayene randevularında sizden önce gelen hastanın muayenesinin uzamasına bağlı olarak gecikmeler yaşanabilmektedir.

– Hastanemize başvurunuz sırasında T.C. kimlik numarası içeren (nüfus cüzdanı,ehliyet,pasaport) resmi bir belgenin ibraz edilmesi zorunludur.

– Randevu almasına rağmen, 3 (üç) defa randevu gününde hastanemize başvurmayan hastalarımızın e-randevu sisteminden yararlanması engellenecektir.

– Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği öncelikli hasta kriterlerine uymanız halinde, kayıt sırasında belgenizi ibraz edebilirsiniz.

(Visited 1.196 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir